Keçeden Kolay Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım


Keçeden Kolay Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden bir farklı çiçek yapılışı ile yine karşınızdayız. Bu yazımızda da yine keçe kullanarak daha değişik bir çiçek yapacağız. Resimli anlatımlara bakarak aynısını yapabilir ve keçeden kolay çiçek yapılışını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Evde keçeden çiçek nasıl yapılır diyenler için farklı bir çalışma ile yine karşınıza çıktık. Sizde keçe malzemesinden veya benzeri malzemeden güzel çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı keçe çiçek çalışmaları sayesinde boş zamanlarınızı bu güzel çalışmalarla eğlenerek değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-kolay-cicek-yapilisi

Bau von Filz Blumen – construction of felt flowers – construction de fleurs en feutre – costruzione di fiori di feltro – konstruktion af filt blomster – construcción de flores de fieltro

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*