Keçeden Kolay Süs Yapılışı Resimli Anlatım


Keçe Süs Yapımı

Keçe kullanarak harika süsler yapabilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere keçeden kolay süs yapılışı ile ilgili resimli anlatım sunuyoruz.

Evde keçeyle güzel şeyler yapmak istiyorsanız bu güzel süsleme çalışmasını da sevebilirsiniz. Evde keçeden süs yapmak veya çiçek yapmak gibi birçok fikri sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

Bu güzel çalışma da işte onlardan birisi olup, kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenerek sizde hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı keçe çiçek çalışması veya benzeri çalışmalar yaparak sizde çok güzel süslemelerle evinizi güzelleştirebilirsiniz. Yada bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-kolay-sus-yapimi
keceden-kolay-sus-yapimi

keceden-kolay-sus-yapimi2

keceden-kolay-sus-yapimi3

keceden-kolay-sus-yapimi4

keceden-kolay-sus-yapimi5

keceden-kolay-sus-yapimi6

keceden-kolay-sus-yapimi7

keceden-kolay-sus-yapimi8

Keçe malzemesi kullanarak harika süsler veya süslemeler yapabiliyorsunuz. Anlatımda da kurdele şeridi üzerine keçe gül çiçek veya süs şeklinde yapılmış. Sizlerde evinizde keçeyi kullanarak oyuncak, süs, dekor malzemesi veya daha birçok güzel şey yapabilirsiniz hanımlar.

Keçeyle uğraşa uğraşa inanın çok güzel şeyler yapmak aklınıza gelecek. Devamlı bir şeyler yapmak isteyeceksiniz ve keçeden gül yapımı, keçeden süs yapmak gibi değişik çılgınca şeyler yapmaya başlayacaksınız.

Anlatımlı keçe çalışmalarını sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Şimdilik bir başka keçe çalışmasında görüşünceye dek kendinize iyi bakın hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/kece/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*