KEÇEDEN KOLAY YILBAŞI SÜSÜ YAPMAK

keceden-kolay-yilbasi-susu-yapmak-700x415

Keçeden süs yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Keçeden kolay yılbaşı süsü yapmak için adımları takip ederek sizde evde yılbaşı için harika süsler oluşturabilirsiniz.

Anlatımlı resimlerdeki tarifi uygulayarak keçe malzemesinden veya benzeri malzemeden yılbaşı süsü yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde yılbaşı süsü yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Yılbaşında yabancılar gibi artık bizim Türkler de evlerini süslemeye daha çok özen göstermeye başladı. Yılbaşı ağacından tutunda çeşitli süsler hazırlayarak evlerini süsleyenlere rastlayabilirsiniz.

Genelde gerçek yılbaşı ağacı almanızı önermiyorum. Yapay yılbaşı ağacı yapabilirsiniz. Üstüne hediyeler koyup, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Bu yazımda da yine sizlere keçeden yılbaşı süsü yapmak için tarifi kolay bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Şimdi çalışmanın resimli anlatımı ile sizi yalnız bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-kolay-yilbasi-susu-yapmak

source : http://potuks.com/pin/keceden-yilbasi-susu-yapimi/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*