Keçeden Korsanlı Kapı Süsü Yapılışı

evde-keceden-korsanli-kapi-susu-yapimi

Keçeden Korsanlı Kapı Süsü Yapılışı

Keçe kullanarak birçok şey yapılabiliyordu. Bunları önceki yazılarımızda sıkça dile getirdik. Yine keçelerle yapılan birçok süs, obje ve eşyanın da yapılışını sizlere sitemiz üzerinden sunmaya çalıştık. Evde keçeden korsanlı kapı süsü yapılışı ile ilgili aşağıda sizlere anlatımlı birkaç video paylaştım. Yine örnek resimlere bakarak nasıl korsanlı kapı süsleri yapmaya karar verebilirsiniz.

Anlatımlı keçeden kapı süsü yapılışı çalışmaları sayesinde evinizde çocuklarınızın kapısına keçeden korsanlı kapı süslemeleri yapabileceksiniz. Korsanlı kapı süsü yaparak çocuklarınızı hem mutlu edebilir ve eğlenerek odalarını kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda ise 10marifet.org sitesinde yayınlanan keçeden korsanlı kapı süsü yapılışına yer vermek istedik. Bu çalışma ile çocuklarınızın kapılarına harika süsler yapabilirsiniz.

evde-keceden-korsanli-kapi-susu-yapimi2 evde-keceden-korsanli-kapi-susu-yapimi3

Keçeden kapı süsü nasıl yapılır? ile ilgili bir video :

https://www.youtube.com/watch?v=5NGNL8TkMLM

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z3uX66pcFwU

felt pirates door trim – pirates ressenties garniture de porte – fühlte Piraten Türverkleidung

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*