KEÇEDEN KURDELE KAPI SÜSÜ YAPMAK

keceden-kurdele-kapi-susu-yapmak-700x415

Keçeden kurdele kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde evinizin kapısını güzelleştirebilirsiniz. Kapı süsü yapmak için daha önce de benzer çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan kapı süsü çalışmaları sayesinde sizde komşularınızın kapısından daha güzel süslü kapılara sahip olabilirsiniz. Kelebek kapı süsü yapmak için kurdele yaparak kapı süsü simidini süsleyebilirsiniz.

Daha önce çok farklı çalışmaları değişik anlatımlarla ve yapımını gösteren detaylı resimli anlatımlarla paylaştığımı söyleyebilirim. O yazılara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Kolay yapılan kapı süsü çalışmaları sayesinde hem eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hem de nasıl yapıldığını öğrenerek daha fazla yapıp satabilirsiniz.

Şimdi sizleri keçeden kelebek kapı süsü yapmak için çalışmanın anlatımlı tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-kurdele-kapi-susu-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*