KEÇEDEN KURU AĞAÇ DALIYLA ÇİÇEK YAPMAK


Keçeden kuru ağaç dalıyla çiçek yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışma hoşunuza gidecek. Hem anlatımlı olması hem de adımlarının gösteriliyor olması sayesinde, sizde keçeden kolay çiçek süs yapmayı öğrenebileceksiniz.

Keçeden çiçek yapıp kuru ağaç dallarına yapıştırarak çok güzel çiçek süs çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Keçeden kuru ağaç dalıyla çiçek yapımı türünde birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştım.

Hemen bu yazımın altındaki benzer yazılar bölümünden değişik keçe çiçek örneklerine ulaşabilirsiniz. Anlatımlı keçe çiçek yapımı çalışmaları ile adım adım nasıl yapacağınızı da öğrenerek benzerlerini yapıp satışa sunabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları hem seviyorum. Hem de eğlenceli buluyorum. Şimdi sizleri çalışmanın detayları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-kuru-agac-daliyla-cicek-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*