KEÇEDEN MAYMUN OYUNCAK YAPMAK

keceden-maymun-oyuncak-yapmak-564x415

Evde keçeden yapılan oyuncak çalışmalarına bir yenisini daha ekledik. Bu yazımda sizlere keçeden maymun oyuncak yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Daha önce de çok güzel keçeden yapılan oyuncak örneklerini sitemizde çokça paylaşmıştım. Evde kolay yapılan keçe minyatür çalışmalara hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz.

Evde keçeden oyuncak maymun yapmak için resimli anlatımda aşama aşama tüm detaylar verilmiş. Aşamaları tamamlayarak keçe maymun oyuncak çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Keçeden maymun yapmak için örnek çalışmalara ” keçe ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür keçe çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan çalışmaların anlatımlı video ve resimlerini yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri keçeden maymun oyuncak yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

keceden-maymun-oyuncak-yapmak

source : https://liagriffith.com/diy-monkey-felt-stuffie-for-kids/?crlt.pid=camp.RkfNQb9QVghY

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*