KEÇEDEN MAYMUN OYUNCAK YAPMAK

Evde keçeden yapılan oyuncak çalışmalarına bir yenisini daha ekledik. Bu yazımda sizlere keçeden maymun oyuncak yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Daha önce de çok güzel keçeden yapılan oyuncak örneklerini sitemizde çokça paylaşmıştım. Evde kolay yapılan keçe minyatür çalışmalara hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz.

Evde keçeden oyuncak maymun yapmak için resimli anlatımda aşama aşama tüm detaylar verilmiş. Aşamaları tamamlayarak keçe maymun oyuncak çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Keçeden maymun yapmak için örnek çalışmalara ” keçe ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür keçe çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan çalışmaların anlatımlı video ve resimlerini yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri keçeden maymun oyuncak yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

keceden-maymun-oyuncak-yapmak

source : httpss://liagriffith.com/diy-monkey-felt-stuffie-for-kids/?crlt.pid=camp.RkfNQb9QVghY

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEÇEDEN MAYMUN OYUNCAK YAPMAK için yorumda bulun

    KEÇEDEN MAYMUN OYUNCAK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEÇEDEN MAYMUN OYUNCAK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.