Keçeden Minyatür Cüzdan Yapmak


Bugün sizlere keçeden minyatür cüzdan yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de çok güzel ve eğlenceli keçeden cüzdan yapımını gösteren resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da neredeyse tüm aşamalar tek tek ayrıntılı bir şekilde verilmiş. Keçeyle uğraşan ev hanımları bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak aynı çalışmayı evde kolaylıkla yapabilirler.

Yapımı kolay gibi gözükse de biraz ayrıntılı bir iş olduğu için az biraz zorlanabilirsiniz. Fakat keçeden yapılan çalışmaları daha önce de paylaştım. Hem eğlenceli oluyorlar. Hem de kısa sürede tamamlanıyor. Keçeden kolay cüzdan yapmak için bu güzel resimli anlatımı kullanabilir ve adımları eksiksiz takip ederek sizde fermuarlı keçeden minyatür cüzdan yapabilirsiniz.

Bu güzel cüzdan çalışmasını bozuk para koymada kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza okula giderken verdiğiniz harçlıkları koymaları için verebilirsiniz. Yada minyatür cüzdanları süs olarak da kullanabilirsiniz. Önemli takılarınızı da içine koyabileceğinizi belirtmek isterim. Keçeden minyatür cüzdan yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

keceden-minyatur-cuzdan-yapmak
keceden-minyatur-cuzdan-yapmak

Keçeden cüzdan yapmak için paylaştığım çalışmada kullanılan malzemeleri sıralayacak olursak ;

  • keçe.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • fermuar.
  • sünger.
  • karton.

Malzemeleri kendinize göre değişebilir veya liste dışına çıkabilirsiniz. Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği harfiyen verilmiş. Bu güzel DIY çalışması bana göre en kolay cüzdan yapımı çalışmasıdır diyebilirim hanımlar.

Cüzdanın kalıbı için metal bir parça kullanılmış. Ne olduğunu tam kestiremedim. Ama siz benzer bir yardımcı parça ile o görevi görmesini sağlayabilir ve şablon olarak kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/30246293

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*