KEÇEDEN MİNYATÜR KÖPEK YAPMAK


Keçeden minyatür köpek yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Oyuncak olarak keçe köpek yapabilirsiniz. Keçeden köpek sarkaç süs yapabilirsiniz. Anlatımlı keçe köpek çalışmasının detaylı anlatımı altta yer alıyor.

Daha önce de keçeden köpek yapmak için birçok şekilde çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Onlara benzediğini söyleyebilirim. Fakat bu güzel keçe köpek süs çalışmasını yapıp sarkaç süs olarak çocuk odasında da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı keçe köpek çalışması sayesinde sizde çocuk odası süsü veya çocuklara oyuncak şeklinde de bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Keçeden köpek magnet olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Daha önce ki paylaştığımız minyatür çalışmalara sitemizden ulaşabilir hatta bu yazımızın hemen altında bulabilirsiniz. Çok güzel çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Keçeden kedi yapmak, keçe köpek yapmak ve keçeden hayvan figürleri yapmak gibi daha birçok çalışmayı sitemizde kolay kolay bulabilirsiniz. Şimdi sizleri detaylı anlatımı bulunan bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-minyatur-kopek-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*