Keçeden Minyatür Oyuncak Tavşan Yapmak

keceden-minyatur-oyuncak-tavsan-yapmak-440x415

Evde kolay yapılan minyatür çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere evde keçeden minyatür oyuncak tavşan yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde bu kolay çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Keçeden minyatür oyuncak yapmak için sanırım daha önce de benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere kolay bir şekilde evinizde eğlenerek yapabileceğiniz keçe oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip edin ve sizde çocuklarınıza oyuncak veya evinizde vitrine koyacağınız minyatür bir oyuncağa sahip olun. Evde nasıl yapılır çalışmalarını sürekli olarak sitemizde ” Kendin yap ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer birçok örnek ise hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyin. Şimdi sizleri keçeden minyatür tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-minyatur-oyuncak-tavsan-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7434.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*