KEÇEDEN OYUNCAK AYI YAPMAK

keceden-oyuncak-ayi-yapmak-3-564x415

Keçe kullanarak çocuklara oyuncak yapabileceğiniz gibi evinizi güzelleştirecek süsler de yapabilirsiniz. Benim en son yaptığım güzel bir çalışma vardı. Keçeden buzdolabına magnet yapmıştım. Gerçekten çok güzeldi ve aşamaları da kolaydı. İşte bu güzel çalışma da onlardan birisi ve resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş.

Keçe oyuncak ayı yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını sizde çok beğeneceksiniz. Keçe çalışmalarını oldum olası beğenmişimdir. Kolayca yapımı ve anlatımlı çalışmalardan öğrenerek sizde aynısını yapabilirsiniz. Oyuncak olarak kullanabilirsiniz.

Yada evinizde süs amaçlı da keçe ayı oyuncakları veya figürleri yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde anahtarlık yapıp kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncak ayı keçe çalışmalarını yapıp turistik yerlerde satarak para da kazanabileceğinizi söylemek isterim.

Keçe ayıcık süs yapılışı

Kolay yapımı sayesinde zorlanmadan şablondan ve resimli anlatımdaki aşamalardan yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Benzer örneklerine ise hemen bu yazımızın altında ulaşabilirsiniz. Keçeden maymun yapmak veya keçeden yapılan hayvan figürlerini sitemizde çokça bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Keçe kullanarak çok güzel oyuncaklar yapılabiliyor. Altta paylaştığımız açıklamalı resimde de yine keçeden kolay güzel oyuncak ayı veya süs ayıcık yapmakla ilgili fikirler yer alıyor.

keceden-oyuncak-ayi-yapmak-1

Ayı şeklini çok kolay bir şekilde verebilirsiniz. Düğme ile gözleri yapabileceğiniz gibi keçe olarak farklı renkler kullanıp, parçalara ayırdıktan sonra dikiş işlemi yapabilirsiniz. Resimlerde biraz profesyonel çalışma yapmışlar. Ancak sizde amatörce de olsa güzel süsler yapabilirsiniz.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*