KEÇEDEN OYUNCAK FARE YAPMAK


Keçeden oyuncak fare yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı keçe çalışması sayesinde bu güzel kendin yap çalışmasını boş zamanlarınızı değerlendirmek için de uygulayabilirsiniz. Keçe fare sarkaç süs olarak yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Çocuklarınıza oyuncak keçe fare yapıp onları sevindirebilirsiniz. Sarkaç süs olarak kullanabilir veya bu tür çalışmaları fazlaca yapıp satabilirsiniz. Satarak güzel paralar kazanabileceğinizi söylemek isterim. Sevimli keçe fare oyuncak yapıp sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz.

Ancak önerim minyatür keçe fare yapıp anahtarlık olarak kullanmanız yönünde olacak. Bu sayede sevdiğiniz kişilere hediye anahtarlık olarak da verebilirsiniz. Keçeden oyuncak yapmak için sitemizdeki diğer örnekleri de mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

keceden-oyuncak-fare-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*