KEÇEDEN OYUNCAK KURBAĞA YAPMAK


Keçeden oyuncak kurbağa yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik kendin yap çalışmasını da sevebilirsiniz. Benzerlerini daha önce de paylaştığım keçe çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem yapımı kolay oluyor. Hem de keçeden sarkaç süs yapımında kullanabiliyorsunuz.

Hem de oyuncak olarak keçeden harika şeyler ortaya çıkarabiliyoruz. Çocuklarımıza keçeden oyuncak yapıp sağlıklı oyuncaklarla oynamalarını da sağlamış oluyoruz. Keçe kurbağa oyuncak yapımı için altta yer alan anlatımdan yararlanarak saniyeler içinde sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Kolayca yapıp hemen sarkaç süs veya oyuncak yada süs olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür keçe hayvan figür çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulacaksınız. Onları da mutlaka inceleyin. Kolay yapılan keçe çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilir ve keyifle yararlanabilirsiniz. Kısa sürede sizde aynısını yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

keceden-oyuncak-kurbaga-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*