Keçeden Parmak Kukla Yapımı

Keçeyle parmak kukla yapılışı

Evde çocuklarınıza yapacağınız en güzel oyuncak çalışmaların başında parmak kukla oyuncakları gelir. Bu makalemde sizlere keçeden parmak kukla yapımı ile ilgili çok güzel örnek çalışmalar ve şablonlar paylaştım. Keçeden parmak kukla modellerini gördüğünüzde hem hoşunuza gidecek. Hem de hemen çocuklarınıza yapmayı düşüneceksiniz.

Paylaşacağım kalıpları kullanarak sizde evde çocuklarınıza eğlenecekleri keçeden yapılan parmak kuklası yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda keçeden parmak kukla nasıl yapılır sorularına da cevap bulacaksınız.

Öncelikle altta keçe parmak kuklası örnekleri paylaştım. Yeni yüzük kukla örnekleri içinde hemen bu yazımın altındaki diğer çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Keçeden parmak kukla örneklerini kullanarak sizde evinizde kolaylıkla yapabileceksiniz. Keçe yerine polar kumaşı da kullanabilirsiniz. Daha önce de sitemizde parmak kukla yapılışı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım.

Hatta örneklerini keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Yine çocuklar için birbirinden güzel oyuncak çalışmalarını oyunlar ve oyuncak kategorisinde paylaşmıştım. Bu makalemin sonunda da karşınıza benzer yazılar bölümünde birbirinden güzel farklı çalışmalar çıkacak. O çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

Kalıpları üstte paylaştığım şablonlardan çıkarttıktan sonra parmak kuklanın el ve yüzünü kolaylıkla yapabilirsiniz. Şablonu çıkartırken 2 adet çıkartmanız gerekiyor.

Daha sonra ister yapıştırma yöntemi ile isterseniz de dikerek parmak kuklayı birleştirebilirsiniz. Dikerken ipi aynı renk kullanırsanız, dikiş izleri gözükmeyecektir. Daha sonra parmak kuklanın yüz kısmını şablonlarda ki gibi ayarlayabilirsiniz.

Keçeden yapılan çalışmaları sitemizde sürekli olarak keçe kategorisinde paylaşıyorum. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Kolay gelsin.

source : https://vk.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Keçeden Parmak Kukla Yapımı için yorumda bulun

    Keçeden Parmak Kukla Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Keçeden Parmak Kukla Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.