Keçeden Sepet Yapımı Resimli Anlatım


Keçeden Sepet Yap

Keçeden birçok şey yapılmakta… bazı paylaşımları da görmüşsünüzdür. Keçeden sepet yapımını da yine bu yazımızda işleyeceğiz. Resimli anlatımlar paylaşacağız ve bu yazımızda gördüğünüz resimli anlatıma göre sizde el yapımı kolay sepet yapılışından yararlanabileceksiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak olarak da adlandırabileceğimiz bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Hem kısa sürede yapılabiliyor olması, hem de herkesin yapabileceği kolaylıktadır. Sizde keçe kase yapabilir ve içine takı veya değişik aksesuarları koyarak kullanabilirsiniz.

Sitemizde keçeden ekmek sepeti yapımına benzettiğim bu güzel çalışmanın farklı olanlarını hemen altta da bulabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak birçok güzel keçe projesine sitemizden ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan keçe çalışmalarını sevecek ve sizde yapmak isteyeceksiniz. Kolay gelsin.

keceden-kolay-sepet-yapilisi2

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*