Keçeden Süs Bot Yapmak


Evde keçeden yapılan süs çalışmalarına bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere keçeden süs bot yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay yapılan süs çalışmalarına örnek olarak bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve sizde çok güzel keçe süsler yapabilirsiniz.

Bu kendin yap projesinde paylaştığım resimli anlatımda keçeden bot şeklinde süs çalışması yapılmış. Siz gerçeğini yapıp kullanabilirsiniz. Evde keçeden bot yapmak için parçaları bir araya getirdikten sonra dikmeniz yeterli oluyor. Malzemeyi kendinize göre veya elinizdeki imkanlara göre değiştirebilirsiniz.

Evde keçeden kolay bot süs yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde çocukların odasını güzelleştirecek çalışmalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde keçeden süs bot yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-sus-bot-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280682

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*