Keçeden Süs Nasıl Yapılır

Keçe süs eşyası yapımında en çok kullanılan malzemelerden birisidir ve keçeden süs yapımı her zaman çok ilgi çekmiştir. Hediyelik olarak da çok tercih edilen uygulamalardır. Yeni doğan hazırlıklarında, nişan ve düğünlerde, doğum günlerinde hediyelik olarak çok kullanılır ayrıca keçe kullanılarak çok şık ev dekorasyon ürünleri de hazırlanabilir.

Cep telefonu kılıfı, bardak altlığı, peçetelik, cüzdan, çanta uygulamalarında da yaygın olarak keçe kullanılmaktadır. Keçe ayakkabılar, el örgüsü patiklerin içine taban uygulamaları ve daha pek çok alanda kullanılan keçe ince ve kalın olarak satışa sunulur.

Yapılacak uygulamaya göre kalınlık tercihi yapılır. Kumaşçılarda bulunan bir ürünken günümüzde keçeden süs yapımı 2 çok yaygınlaştığı için kırtasiyelerde ve hobi mağazalarında da satılmaya başlanmıştır. Mutfaklarda ve sofra dizaynında da keçeden yapılmış pek çok aksesuardan faydalanılmaktadır.

Peçete süsleri ve çatal ile bıçak sunumlarında da sofralarda keçeden yararlanılır. Mutfakta tutacak olarak çok kullanılmaktadır. Keçelerle çok şık uygulamalar yapıldığı için sofralarda ve mutfaklarda önemli bir estetik unsur olmaktadır.

Çok fazla uygulama alanı olan bir malzeme olduğu için keçe kullanılarak yapılabilecek uygulamaların sonu yok gibi gözükür. Her türlü aksesuar uygulamasında keçe kullanılabilir. Keçeden kolye, bileklik, küpe, broş yapmak mümkündür ayrıca çok çeşitli toka dizaynlarında da keçe kullanılmaktadır.

Keçe duvar süsleri veya keçeden hazırlanmış motiflerin kullanıldığı sarkaçlar sayesinde evler için de şık dekoratif ürünler yaratmak mümkündür.

evde-keceden-sus-yapimi

Keçeden Süs Nasıl Yapılır

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Keçeden Süs Nasıl Yapılır için yorumda bulun

    Keçeden Süs Nasıl Yapılır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Keçeden Süs Nasıl Yapılır için ilk yorumu yapabilirsin.