Keçeden Taç Nasıl Yapılır?

kece-ile-tac-nasil-yapilir-737x415

Keçeden Taç Nasıl Yapılır?

Önceki yazılarımızda sizlere keçe kullanarak neler yapılabileceğini azda olsa göstermeye çalıştık. Bu yazımızda da yine sizlere keçeden taç nasıl yapıldığıyla ilgili bilgiler vereceğiz. Gerek resimler ve gerekse de videolu anlatımlar sunarak, sizlere keçe sayesinde nasıl güzel taç sahibi olabileceğinizi göstereceğiz.

Keçeden yapılan çalışmaları olabildiğince sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere keçeden taç yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşıyorum. Keçeden taç yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Evde kolay keçeden taç nasıl yapılır? diyorsanız, yazımda paylaşacağım anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz. Diğer keçeden yapılan çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz.

Hatta bu çalışmayı çocuklarınızla birlikte yaparak onların iş teknik eğitimlerini de geliştirmiş olursunuz. Keçeden taç modeli için örnekler aşağıdadır. Beğendiğinize benzer çalışmaları sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Keçeden taç yapılışı ile ilgili anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kolay bir şekilde zorlanmadan ve eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Özellikle kız çocuklarınızın mutlu olacağı bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=E2ItdQBYB0A

Felt la Couronne Comment – Fühlte sich das Crown Wie – Felt the Crown How

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Keçeden Taç Nasıl Yapılır?

  1. Zamanında kermeslerde bunlardan hazırlayıp satışını yapardık. Her yaş grubunun yapabileceği güzel bir aktivite. Evde çocuklarınızla vakit geçirirken bu tür el işi becerisini geliştiren aktivitelerin yapılması çocuklarınız için de faydalı olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*