Keçeden Top Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Top Yap

Keçeden top yapımı ile ilgili güzel bir paylaşım. Keçeden top nasıl yapılır? bu soruya cevap olarak resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Evde keçeden top yapmak isteyen olur diye paylaştığım bu değişik çalışmayı sizde sevebilirsiniz. Benzer çalışmaları sıkça rastlayacağınız sitemizde daha birçok keçeden yapılan çalışmalar yer alıyor.

Keçe malzemesinden birçok şey yapılıyor. Oyuncak, süs, eşya veya her türlü şey yapılabiliyor. Yeter ki hayal edin ve yapmayı isteyin. Keçeden yapılan projeleri sitemizde bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Keçeyle oyuncak yapmak, keçeden süs yapmak veya keçeden çiçek yapmak gibi çılgın çalışmaları görmüştüm. Hatta hepsini de paylaştım. Sizde sevebilir ve yapmak isteyebilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-top-yapimi

Kugeln aus Filz – balls made of felt – boules en feutre – bolde lavet af filt – bolas feitas de feltro – palline di feltro

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Zelis fason dedi ki:

    Merhabalar gerçekten cok bilgili oluyor bende fason isleri yapiyorum çiçek kurdele fiyonk vb gibi tasarimlar yapiyorum birde pazarlasak işlerinizi çok iyi olucak

  2. Nuray dedi ki:

    zelis hanım bu yorumunuzu okuyanlar bilgi bırakacaktır. ve yapmaktan vazgeçmeyin, illaki bir gün satmaya başlayacaksınız ve para kazanacaksınız. kolay gelsin.