Keçeden Yapılan Broş Modelleri

keceden-yapilan-bros-modelleri8-635x415

Keçeden Yapılan Broş Modelleri

Keçeden yapılmış broş çalışmaları ile ilgili bu yazımızda birçok farklı keçeden yapılmış broş modelleri göreceksiniz. Bu sayede ilham alabilir ve benzerlerini sizde yapabilirsiniz. Keçeden gerçekten de harika çalışmalar yapılıyor.

Keçeden magnet yapmak, keçeden broş yapımı ve keçeden hayvan figürleri yapmak gibi daha birçok çalışmanın resimli anlatımını sitemizde yer alan keçe kategorisinde paylaşmıştım. Birçok keçeden yapılan çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Keçeden yaptıklarını satan kişiler sırf bu iş için site veya blog açıyor ve oluşturdukları keçe çalışmalarını İnternet ortamında satışa sunmaktadırlar. Hatta bu sitelere örnek 10marifet adında ki siteyi verebilirim. Bu sitede birçok blog sahibi üye oluyor ve kendi sitesinde satışa sunduğu ürünlerini bu büyük sitede paylaşıyor ve satışa sunuyor.

Bu yazımda sizlere keçeden yapılan broş modellerini paylaştım. Ancak keçeden broş yapılışı ile ilgili çalışma yer almıyor. Bunun için sitemizdeki keçe kategorisine göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri keçe broş modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Daha farklı keçeden yapılmış broş modellerini sizler için ilerde paylaşacağımız yazılarda sunacağız.

Üstte örnek keçe broş modelleri var. Bu üstte de keçe çiçek broş nasıl yapılır adlı güzel bir çalışma yer alıyor. Eğer keçeden broş yapmak istiyorsanız ve yapılışı ile ilgili anlatımlı video arıyorsanız işte size anlatımlı detaylı bir çalışma örneği… evde kolay broş yapmak için adeta ders niteliğindeki bu videoyu baştan sona izlemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

COMMENT senti Broche – HOW felt brooch – WIE Filz Brosche

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*