Keçeden Yapılan Çiçek Motifleri


Keçeden yapılan çiçek motifleri yazımızda hem güzel örneklere yer verdik. Hem de anlatımı videolarla yazımızı biraz düzenledik. Sizde evde keçeden çiçek yapmak istiyorsanız veya bu tür süs çalışmaları ile ilgileniyorsanız altta paylaştığımız örnekler çok işinize yarayacak.

Hem kalıp hem de keçe çiçek şablonlarını bulacağınız sitemizde daha önce de çoğu kez öğretici keçe projelerine yer verdiğimizi hatırlıyorum. Sizde evde keçeden çiçek yapmak veya çiçek keçe süs çalışmaları yapıyorsanız yer verdiğimiz örnekleri incelemenizi istiyorum. Gerçekten yapımı anlatılması ve örneklerle tarif edilmesi çok işinize yarayacak.

Bir önceki paylaşımımız da yine keçeden çiçek motifleri yapmayı anlatmıştık. Videolu anlatım ile keçeden çiçek motifi yapılabileceğini paylaştık. Bu yazımızda yine keçeden yapılan çiçek motiflerini paylaşacağız. Keçeden yapılan çiçek motiflerini çok beğeneceksiniz.

Birbirinden güzel keçe çiçek çalışmalarını sitemizde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Keçeden çiçek yapımı ile ilgili yapımını anlatan çalışmaları da yine keçe kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Her gün sizlere farklı keçe çalışmasının anlatımlı videolarını ve resimli anlatımlarını paylaşıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=B2arCKPtS28

Keçeden çok güzel çiçekler yapabilir ve bu çiçekleri farklı yerlerde yada alanlarda kullanabilirsiniz. Gerçekten şirin gözüken bu çalışma ile istediğiniz şekillerde ister hediye, isterseniz kullanmalık olarak her türlü kullanabilmektesiniz.

Malzemeler değişmiyor yine aynı ; farklı renklerde keçe kumaşı, makas, iğne yeterli olacak…

Resimlerden ayrı bir de videolu anlatımımız var ;

fleurs en feutre – felt flowers – Filz Blumen

1 Comment on Keçeden Yapılan Çiçek Motifleri

  1. keçeden yaptığınız örnek çalışmaları bize mutlaka gönderin. gönderdiğiniz çalışmaları sizin adınızla paylaşalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*