KEÇEDEN YAPILAN OYUNCAK KEDİ ÖRNEKLERİ


Keçeden yapılan oyuncak kedi örneklerini ilk gördüğümde hem hoşuma gitti. Hem de bu tür çalışmalar yapacaklar için iyi bir paylaşım olduğunu düşünüyorum.

Keçeden kedi yastık yapmak veya keçeden kedi oyuncak yapmak için bu örnekleri değerlendirebilirsiniz. Keçeden oyuncak nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmaları inceleyerek nasıl yapıldığını az çok kavrayabilirsiniz.

Keçeden yapılan oyuncak kedi örneklerini yastık yapmada, oyuncak, süs, obje veya yapıp satmada kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaların yapılışını anlatan resimli anlatımları sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Kumaştan kedi yastık yapmak için bu örnekler işinize yarayacaktır. Göz hatları için kırtasiyeden oyuncak göz takımı alabilir veya iplikle dikiş yaparak da gözlerini ve yüz hatlarını dönebilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum.

keceden-yapilan-oyuncak-kedi-ornekleri

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*