KEÇEDEN YAPILAN OYUNCAK KEDİ ÖRNEKLERİ

Keçeden yapılan oyuncak kedi örneklerini ilk gördüğümde hem hoşuma gitti. Hem de bu tür çalışmalar yapacaklar için iyi bir paylaşım olduğunu düşünüyorum.

Keçeden kedi yastık yapmak veya keçeden kedi oyuncak yapmak için bu örnekleri değerlendirebilirsiniz. Keçeden oyuncak nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmaları inceleyerek nasıl yapıldığını az çok kavrayabilirsiniz.

Keçeden yapılan oyuncak kedi örneklerini yastık yapmada, oyuncak, süs, obje veya yapıp satmada kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaların yapılışını anlatan resimli anlatımları sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Kumaştan kedi yastık yapmak için bu örnekler işinize yarayacaktır. Göz hatları için kırtasiyeden oyuncak göz takımı alabilir veya iplikle dikiş yaparak da gözlerini ve yüz hatlarını dönebilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum.

keceden-yapilan-oyuncak-kedi-ornekleri

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEÇEDEN YAPILAN OYUNCAK KEDİ ÖRNEKLERİ için yorumda bulun

    KEÇEDEN YAPILAN OYUNCAK KEDİ ÖRNEKLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEÇEDEN YAPILAN OYUNCAK KEDİ ÖRNEKLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.