KEÇEDEN YAŞLI DEDE MİNYATÜR OYUNCAK YAPMAK

Keçeden yaşlı dede minyatür oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Malzemeleri temin ettikten sonra küçük minyatür yaşlı adam süsü yapıp sarkaç olarak da evinizde kullanabilirsiniz.

Evde kullanılan bu tür süs çalışmalarını dışarıdan da satın alabilirsiniz. Ancak biraz pahalı olduklarını unutmayın. Evde keçeden yaşlı dede minyatür oyuncak yaparak süs olarak kullanabilir veya TV ünitesi önünde de kullanabilirsiniz.

Anlatımlı süs çalışmaları sayesinde sizde çok güzel minyatür çalışmalar yapmayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde yer alan süs çalışmalarına benzeyen bu güzel çalışma da ki malzemeleri incik boncuk satan marketlerden kolayca temin edebilirsiniz. Daha sonra gösterildiği gibi sizde aşamaları takip ederek aynısını yapabilirsiniz.

Daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Daha önceden keçeden şirin dede yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Keçeden araba yapmak, keçeden oyuncak yapmak veya keçe sarkaç süs yapımı gibi benzer birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

keceden-yasli-dede-minyatur-oyuncak-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEÇEDEN YAŞLI DEDE MİNYATÜR OYUNCAK YAPMAK için yorumda bulun

    KEÇEDEN YAŞLI DEDE MİNYATÜR OYUNCAK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEÇEDEN YAŞLI DEDE MİNYATÜR OYUNCAK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.