Kedi Gözü Örneği Nasıl Yapılır?


Kedi Gözü Örneği Nasıl Yapılır?

Güzel bir örgü örneği olan kedi gözü örneğini sizde kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Anlatımlı video sayesinde sizde kedi gözü örgü örneğinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Birbirinden değişik örgü örneklerini sitemizde hatta bu yazımızın hemen altında da bulacaksınız. Onları da inceleyerek harika örgü örnekleri çıkarabilirsiniz. Eğitici video sayesinde sizde kedi gözü örneğinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Öğrendikten sonra komşularınıza ve sevdiğiniz örgü arkadaşlarınıza da bu güzel kedi gözü örgü örneğinin yapılışını öğretebilirsiniz. Anlatımlı örgüleri sitemizde bol sayıda bulacaksınız. Kolay gelsin.

kedi-gozu-ornegi-nasil-yapilir

Beispiel für ein Katzenauge – Example of a cat’s eye – Exemple de l’oeil d’un chat – Esempio di un occhio di gatto – Eksempel på en katteøje – Ejemplo de los ojos de un gato

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*