KEDİ GÜLÜCÜKLÜ KUMAŞ EL ÇANTASI YAPMAK

Kedi gülücüklü kumaş el çantası yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasını kolayca sizde evinizde yapabilirsiniz. Daha önce çoğu kez kumaştan el çantası nasıl yapılır diyenler için çeşitli anlatımlara sahip çanta yapım çalışmaları paylaşmıştım.

Bu yazımdaki paylaşım da yine onlara benziyor. Güzel olan tarafı ise çanta üzerine motif olarak kedi gülücüğü konulmasıdır. Bu sayede dışarı çıktığınızda kıyafetinizle de uyumlu bu güzel el çantasını gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz.

Anlatımlı çanta çalışması sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel el çantaları yapabilir ve gönlünüzce kullanabilirsiniz. Bu tür sevimli çanta çalışmalarını yapıp, turistik yerlerde muazzam paralara satabileceğinizi de söyleyebilirim.

Çünkü turistler bu tür kedi gülücüklü el çantalarına bayılırlar. Kesinlikle de ürettiğiniz tüm el çantalarını sıfır stokla satacağınızı garanti edebilirim. Aynı zamanda bu güzel çanta çalışmasını sevdiklerinize hediye amaçlı da verebilirsiniz.

Gerçekten güzel ve eğlenceli bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan evinizde deri kumaştan veya polar kumaşından da yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kedi-gulucuklu-kumas-el-cantasi-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEDİ GÜLÜCÜKLÜ KUMAŞ EL ÇANTASI YAPMAK için yorumda bulun

    KEDİ GÜLÜCÜKLÜ KUMAŞ EL ÇANTASI YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEDİ GÜLÜCÜKLÜ KUMAŞ EL ÇANTASI YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.