KEDİ KULAKLI TAÇ YAPMAK

Kedi kulaklı taç yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kolayca yapabilirsiniz. Özellikle kız çocuklarınıza yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Kedi kulaklı taç yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Altta ne yapmanız gerektiği adım adım belirtiliyor.

Kulak kısımlarını oluşturduktan sonra süsleme taşları ile taç süsleme sonrası süslü kedi kulaklı taç modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Zorlanmadan kısa sürede kedi kulaklı taçlar yapıp kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çocuklarınıza yapmanızı öneririm.

Kız çocuklarının daha çok seveceği bu güzel oyuncak çalışmasını onları mutlu etmek içinde kullanabilirsiniz. Kolay yapılan kedi kulaklı taç modeli için daha önce benzer çalışma sanırım paylaşmadım. Eğer sitemizde varsa da hemen bu altta karşınıza çıkacaktır.

Fakat değişik çalışmalar buldukça yine sizlere paylaşmaya çalışacağım. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kedi-kulakli-tac-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KEDİ KULAKLI TAÇ YAPMAK için yorumda bulun

    KEDİ KULAKLI TAÇ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KEDİ KULAKLI TAÇ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.