KELEBEK YASTIK YAPMAK ŞABLONLU


Kelebek yastık yapmak şablonlu olarak bu yazımda yer alıyor. Evde kolay yastık yapmak için sitemizde çoğu kez paylaşım yaptığımı hatırlıyorum. Evde kolay şekilli yastıklar yapmak için sitemizdeki diğer çalışmalardan da yararlanabilirsiniz.

Kelebek yastık modeli yapmak için paylaştığım çalışma da şablon yer alıyor. Aynı zamanda elma yastık modelinin de şablonu var. Dilediğiniz şablonu kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar sayesinde aldığınız fikirlerle çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Sitemizde benzer birçok yastık çalışmasının örnek anlatımı veya şablonunu bulabilirsiniz.

Kolay çalışmalar sayesinde evinize değişik yastık örnekleri yapmış olursunuz. Benzer çalışmaları yaparak para kazanan insanların da olduğunu unutmamak lazım. Bu yüzden de bu tür paylaşımlarım sürecek. Hem daha değişik yastık şekilleri görmüş oluyoruz.

Hem de değişik yastık modelleri ile evlerin ne kadar güzelleştirilebileceğini anlamış oluyoruz. Kelebek şeklinde yastık yaparak kullanmasanız da süs amaçlı koltuklarınıza koyabilirsiniz. Yatak üzerinde de yine şık duracağını düşünüyorum.

Evde kumaştan yastık yapmak için daha önce çok kolay anlatımlı video ve resimli anlatımlar paylaşmıştım. Onlar hemen bu içeriğin altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri kelebek yastık yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kelebek-yastik-yapmak-sablonlu

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*