KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tunus işi kelebekli patik modeli yapımı

Tunus işi ile yapılmış olan el işlerini sık sık sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün de sizlere çok şık ve güzel bir kelebekli tunus işi patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını göstereceğim bu patik modeline mutlaka göz atmalısınız.

İki şiş ile patik modeli yapamayanlar tunus işi ile yapılan patik modellerini deneyebilirler. Sizlere bu şekilde tunus işi ile yapılan patik modellerini göstermeye devam ediyorum. Daha önce gösterdiğim videoları da site içerisinden takip ederek farklı modellerin yapımını öğrenebilir ve tunus işi yapımında kendinizi geliştirebilirsiniz.

KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK

KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK

Tunus işi kelebekli patik modeli yapılırken beyaz ve pembe ip kullanılmış. Klasik tunus işi modeli yapılırken aralarda pembe ip ile kelebekler yapılmış. Burada kelebeklerin nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatılmış.

24 sıra zincir çekilerek patiğin yapımına başlanmış. Patik tek parça halinde işleniyor. Zincir çekilip üzerine tunus işi yapılmaya başlandıktan sonra aralara da kelebek motifleri eklenip ilerleniyor. Patiğin uç kısmı da yapılıp dönüldükten sonra diğer kenar yapılıyor ve patik tamamlanıyor. Daha sonra yapılan birleştirme ile ortaya harika bir patik modeli çıkıyor.

KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK

KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK

Detaylı yapım aşaması verilen video içerisinde her sırada modelin nasıl yapılacağı çok güzel bir şekilde anlatılmış. Patiğin her aşamasını detaylı bir şekilde buradan takip edebilir ve rahatlıkla bu güzel patiği yapabilirsiniz.

Kelebekli tunus işi patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KELEBEKLİ TUNUS İŞİ PATİK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.