KEMİK ŞEKLİNDE BEBEK YASTIĞI YAPMAK

kemik-seklinde-bebek-yastigi-yapmak-564x415

Kemik şeklinde bebek yastığı yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı kumaştan yapabilirsiniz. Kemik şeklini alması için altta yer alan şablonu kullanabilirsiniz.

Bu güzel yastığı bebek yastığı olarak da kullanabilirsiniz. Bebek yastık modeli olarak kemik şeklini verdikten sonra isterseniz bu güzel çalışmayı evinizde süs yastığı olarak da kullanabilirsiniz. Dekoratif anlamda evinize güzellik katacak bu güzel ve eğlenceli yastık çalışmasına benzer birçok çalışmaya sitemizde bolca ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı kolay yastık çalışmaları ile sizde kısa sürede harika ve keyifli yastık modelleri yapabilirsiniz. Kemik şeklinde bebek yastığı yaparak evinizi güzelleştirmenin yanı sıra dekoratif olarak da satacağınız bir ürün elde etmiş olursunuz.

Bu tür evde kolay yapılan çalışmalarla evinize para getirebilir ve güzel kazançlar da elde edebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmanın şablonundan yararlanmanız yeterli olacaktır. İçini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Yapacağınız boyuta göre kullanacağınız malzemeler değişecektir. Takıldığınız bir yer olursa yazın. Kolay gelsin.

source

kemik-seklinde-bebek-yastigi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*