Kenar Süsleme Kurdele Nakışı İşleme Resimli Videolu

kurdele-kenar-susu-yapilisi4-737x415

Kenar Süsleme Kurdele Nakışı İşleme Resimli Videolu

Bu paylaşımımızda sizlere resimli olarak havlu kenarı veya diğer el işlerinize kurdele nakışı kenar süsü örnekleri sunacağız. Dilerseniz örnekleri alabilir ve bu eşsiz çalışmalardan sizlerde kendinize yapabilirsiniz. Sizde evde kenar süsleme kurdele nakışı işlemeyi öğrenin ve bu çalışmanın tadını çıkarın. Benzer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Kurdele çalışmalarını olabildiğince fazla paylaşmaya çalışıyorum.

Gerçekten çok güzel çalışmalar ortaya çıkıyor ve bunları sizlerin önüne de getirmeye uğraşıyorum. Sizlerde buna benzer kurdele çalışmaları yapıyorsanız? mutlaka bize gönderin, sizin adınızla paylaşalım. Yine bu güzel kenar süsünü bebek battaniyelerine de uygulayabilirsiniz. Kurdele ile süsler yapabilir ve çeşitli yerlerde de kullanabilirsiniz.

kurdele-kenar-susu-yapilisi

kurdele-kenar-susu-yapilisi2

kurdele-kenar-susu-yapilisi3

kurdele-kenar-susu-yapilisi4

kurdele-kenar-susu-yapilisi5

Benzer bir çalışma videosu :

ribbon embroidery – broderie au ruban – Bandstickerei

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*