Kendinden Kabarık Çiçekli Tığ İşi Örnek

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig

Kendinden Kabarık Çiçekli Tığ İşi Örnek

Çok güzel bir çalışma olan kabarık çiçekli tığ işi örneği ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere hem resimli hem de videolarıyla kendinden kabarık olan çiçek desenli tığ işinden bahsedeceğiz. Bu güzel yazımda sizlere kendinden kabarık çiçekli tığ işi örneklerini ve yapımını anlatan güzel bir çalışma paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Diğer güzel çalışmalarımızı sitemizde tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları seviyorsanız, hemen hemen her gün sitemize bu tür çalışmaların örneklerini ve yapımını anlatan videoları eklemekteyim. Kendinden kabarık çiçekli tığ işi örnekleri aşağıdadır. Umarım beğenirsiniz. Bu yazımdaki çalışma kendinden kabarık çiçek gibi gözüken güzel bir örnekle başlıyor. Sizde evinizde kolaylıkla bu çalışmayı yapabilirsiniz. Öğrendikten sonra sizde evinizde kendinden kabarık çiçekli tığ işi örneğini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig
kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi-model

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi-modeli

kendinden-kabarik-cicek-desenli-tig-isi-modelleri

häkelarbeit-muster – crochet pattern flowers – crochet muster blumen

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*