Kerpiç Ev Modelleri ve Tasarım Modelleri Resimli Videolu

kerpic-ev-nasil-yapilir1

Kerpiç Ev Modelleri ve Tasarım Modelleri Resimli Videolu

Kerpiç evler son derece sağlıklı yaşam alanlarıdır. Duvarları hava aldığı için nemsiz bir hava aldığından da son derece sağlıklıdır. Kerpiç evler yazın serin, kışın ise sıcak oldukları içinde tercih edilirler. Bu yazımda paylaşacağım kerpiç ev modelleri ve tasarım modellerini resimli örneklerini göreceksiniz. Yine anlatımlı videolardan da yararlanarak kerpiç evlerin yararlarını, faydalarını anlatan önemli bilgilere ulaşacaksınız.

Yapımı ile ilgili de detaylı bilgilerin bulunduğu anlatımlı videoları mutlaka izlemenizi öneririm. Kerpiç ev modellerini ilerleyen günlerde farklı çalışmalar şeklinde karşınıza getirmeye de devam edeceğim. Benzer çalışmaları bu yazımın en altında görebilirsiniz. Dilerseniz o çalışmalara da göz atabilir ve kerpiç ev benzeri farklı çalışmaların da yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda kerpiç ev çeşitlerini ve modellerini resimli, videolu paylaşacağız.

kerpic-ev-nasil-yapilir

kerpicten-yapilan-evler

kerpic-ev-tasarimlari-8

kerpic-ev-tasarimlari-7

kerpic-ev-tasarimlari-6

kerpic-ev-tasarimlari-5

kerpic-ev-tasarimlari

kerpic-ev-tasarimlari-1

kerpic-ev-tasarimlari-3

kerpic-ev-tasarimlari-4

kerpic-ev-ic-dizayn-2

kerpic-ev2

kerpic-ev

 

 

Lehmziegel – Lehmhäuser – adobe houses

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*