KESE KAĞIDINDAN YAPAY AĞAÇ YAPMAK

kese-kagidindan-yapay-agac-yapmak-192x415

Kese kağıdından yapay ağaç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs olarak dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz.

Kese kağıdından yapay çiçek yapmak için yapacağınız tek şey makas ile belirli aralıklarda kesip, daha sonra elinizle büzmek yeterli oluyor.

Kısa sürede yapay ağaç çalışmasını tamamlayabilir ve süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Bu tür yapay çiçek çalışmaları yaparak kendinizi geliştirebilir ve el becerinizi geliştirdikten sonra daha değişik yapay çiçek veya süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Kese kağıdından çiçek yapmak veya sitemizdeki diğer kolay çiçek yapmak için kağıt karton kategorisine de göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Benzer yapay çiçek çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atın. Şimdi sizleri kese kağıdından ağaç yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kese-kagidindan-yapay-agac-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*