KESME ŞEKER ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Kesme şeker örneği yapımı

Kesme şeker örgüsünü öğrenerek sizde çok güzel hırka veya örgü yelek modeli yapabileceksiniz. Yapılışı kolay ve güzel olan bu çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söylemek isterim. Kesme şeker örneğinin yapımı anlatımlı video da yer alıyor.

Arzu hanımın harika çalışmalarından olup, kendisi bu konuda uzman görüşü ile bize çok güzel örgüler sunuyor. Hazırladığı diğer örgü videolarını ise altta kaynak bölümünde ki linke tıklayarak ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz hanımlar.

Kesme şeker örgüsü ile neler yapılır diyenler için öncelikle hırka yapabiliriz arkadaşlar. Süveter örebiliriz. Kesme şeker örgüsüyle çok güzel yelek modeli yapılacağını düşünüyorum.

Hatta yeni örgüye başlayan hanımların lif yapımında da yine bu örneği kullanabileceklerini söylemek isterim. Motif ve görünümü gayet güzel olan çalışmayı zorlanmadan yapabileceksiniz.

kesme-seker-orgu-modeli

Arzu hanımın paylaştığı bu güzel görünümlü çalışmayı atkı yapımında da kullanabilirsiniz hanımlar. Güzel duracağı kesin. Görünümü olsun, motif şekli küp şeker gibi gözükmesi olsun harika örgüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek renk yapılacak bir örgü ve dilerseniz iki renk de örebilirsiniz. Ancak bu şekliyle daha kolay gözüküyor. Arzu hanım gerçekten çok güzel yapmış ve hazırlamış. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Kesme şeker örgüsü

Kesme şeker örneğinin yapımıyla ilgili takıldığınız bir konu olursa Arzu hanıma ulaşabilirsiniz. Kanalında harika örgü modelleri yer alıyor. Bu güzel örneği görünce dayanamadım paylaşmak istedim. Daha önce de Nako eğitimi adı altında bir kesme şeker modelini paylaştığımı hatırlıyorum hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/user/ArzuSepeti/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KESME ŞEKER ÖRGÜ ÖRNEĞİ için yorumda bulun

    KESME ŞEKER ÖRGÜ ÖRNEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KESME ŞEKER ÖRGÜ ÖRNEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.