KETEN KUMAŞINDAN BEBEK PATİK YAPMAK


Keten kumaşından bebek patik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum. Yapılışının tüm detayları yer alan çalışma da zorlanmadan bu güzel bebek patik modelini yapabilir ve sevdiklerinize de hediye verebilirsiniz.

Anlatımlı bebek patik yapmak için sitemizde yer alan bebek kategorilerinde birçok çalışma ya ulaşabilirsiniz. Anlatımlı kolay bebek patik modeli yapmak için hemen bu yazımın altında da karşınıza birçok çalışma çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde kısa sürede çok güzel eğlenceli patikler yapabilirsiniz. Keten kumaşından patik yapmak için daha önce benzer çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta kalıplarıyla birlikte nasıl yapıldığını anlatan video da yer alıyordur.

Patik ile ilgili kategorilerde bu benzer çalışmaları bulabilirsiniz. Ketenden patik yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde bebek patik modeli veya büyükler için de patikler yapabilirsiniz.

Evde patik yapmak isteyenler için paylaştığım çalışmanın dışında benzerlerini de yine sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keten kumaşından bebek patik yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma ise şöyle ;

keten-kumasindan-bebek-patik-modeli-yapmak

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*