KETEN KUMAŞINDAN TELEFON KILIFI YAPMAK


Keten kumaşından telefon kılıfı yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapmalısınız. Akıllı cep telefonunuz varsa ki kesin vardır, bu tür güzel kılıflarla onları muhafaza edebilirsiniz. Hem görünümü hem de kitap şeklinde olması nedeniyle, görenler nereden aldığınızı dahi sorabilirler.

Bu şekilde kılıf çalışmaları yapıp satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Keten kumaşından cep telefon kılıfı yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Altta ki paylaşımda adım adım ne yapmanız gerektiği ve nasıl kılıfı şekillendireceğiniz detaylı bir şekilde paylaşılmış. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Bu çalışmayı tek telefon kılıfı olarak değil de, tablet veya başka cihazlar içinde kılıf olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımdan yararlanarak telefonunuzun boyutu ne olursa olsun o boyutta çok güzel kılıflar hazırlayabilirsiniz. Bu çalışmaları yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

El yapımı kılıf çalışmalarının iyi para edeceğini de söyleyebilirim. Her zaman el yapımı çalışmalar fazla para etmiştir. Anlatımlı çalışmadaki detayları inceleyerek sizde çok güzel kumaş telefon kılıfı yapmayı öğrenebilir ve değişik yapıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keten-kumasindan-telefon-kilifi-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*