Keten Kumaştan Ayakkabı Yapmak

Evde keten kumaşından ayakkabı yapmak için paylaştığım bu güzel ve ayrıntılı çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz. Evde ketenden terlik yapmak için daha önce benzerlerini resimli anlatım şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel evde kolay terlik yapmak için harika bir çalışma paylaştım. Umarım beğenir ve yaparsınız. Sizde evinize yeni terlik veya ayakkabı almak yerine bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenerek çok güzel keten terlik modeli yapabilirsiniz.

Keten kumaştan ayakkabı yapmak için paylaştığım çalışmada şablonu çıkarttıktan sonra kısa sürede çalışmanın tamamını bitirebilirsiniz. Evde keten kumaşından terlik yapmak için de bu güzel şablonu ve resimli anlatımı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Şimdi sizleri evde ketenden ayakkabı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keten-kumastan-ayakkabi-yap

source : https://stylowi.pl/19404542

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Keten Kumaştan Ayakkabı Yapmak için yorumda bulun

    Keten Kumaştan Ayakkabı Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Keten Kumaştan Ayakkabı Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.