KİBRİT ÇÖPÜNDEN EV NASIL YAPILIR


Kibrit çöpüyle ev yapmak

Kibrit çöpünden ev nasıl yapılır diyenler için bu yazıyı biraz güncelledim. Altta ki örnekleri biraz arttırdım. Farklı kibrit çöp maket ev örneklerine altta ulaşacaksınız. Yine farklı anlatımlı videolarda eklediğimi belirtmek isterim.

Eskiden meşhur olan bu çalışmayı sizler için hazırladık. Eskiden teknoloji gelişmiş değildi ve çeşitli uğraşlar yoktu. Eskiler ise bu güzel hobiyi yaparak, hem zaman geçirmekteydiler. Hem de evlerine güzel bir süs objesi yapabilmekteydiler. Kibrit çöpünden ev nasıl yapılır? diyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videoyu mutlaka izlemelisiniz. Eskilerin meşhur çalışması olan kibritten ev yapılışı ile ilgili çeşitli paylaşımları yine ilerleyen günlerde sizlere yapmaya devam edeceğim.

kibrit-copunden-ev-yapmak
kibrit-copunden-ev-yapmak

Yaparken biraz sabır isteyen bir iş ve kibrit çöplerini yapıştırırken elinizin ayarı olmalıdır. Birçok insan bu güzel çalışmayı yapmıştır. Hatta gezmeye kalksanız birçok kişinin evinde kibrit çöpü ev maketi vardır. Hatta profesyonelleşmiş kişiler de kibrit çöpünden gemi maketi yapmakta ve hatta değişik lüks ev villa maketleri de yapabilmektedirler.

Hemen hemen birçok kişinin evinde hala bulunabilen bir çalışmadır. Sizler için bu çalışma ile ilgili video paylaşacağız ve bu güzel uğraşı kolaylıkla yapabileceğiniz bilgiler paylaşacağız.

Kibrit Çöpünden Ev Yapımı Videosu :

Bu paylaşımımızı beğendiyseniz, sosyal hesabınızda paylaşabilir ve bize destek olabilirsiniz. Eğer bu çalışmayı yaptıysanız veya daha önceden evinizde yapılmışı varsa mutlaka bize resmini çekip gönderin yayınlayalım.

match à domicile – home match – Heimspiel

kaynak : https://www.tumblr.com/

1 Comment on KİBRİT ÇÖPÜNDEN EV NASIL YAPILIR

  1. Evinizde bu çalışmadan bir örnek varsa bize iletişim bölümünden mutlaka gönderin. Gönderin isminizle paylaşalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*