KILÇIK LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çok renkli kılçık lif modeli yapımı

Çok güzel bir lif modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Daha önce sizlere değişil lif modelleri göstermiştim. Bugünde yine çok şık ve gösterişli çeyizler içerisinde çok dikkat çekecek olan kılçık lif modeli yapımını göstermek istiyorum.

KILÇIK LİF MODELİ

KILÇIK LİF MODELİ

Lif modeli yapımı için mavi, beyaz ve pembe lif ipleri kullanılmış. Bu şekilde renkli ipler ile yapılınca lif daha da bir şık durmuş. Lif yapımına orta kısımdan başlanıyor. Mavi lif ipi ile fıstıklar yapılıp yuvarlak bir model yapılmış. Daha sonra üzerine beyaz lif ipi ve pembe lif ipi ile devam edilerek fıstıklar yapılmaya devam edilmiş.

KILÇIK LİF MODELİ

KILÇIK LİF MODELİ

Tekrar mavi lif ipine geçildiği zaman ise yine güzel bir tığ işi modeli oluşturulmuş. Bunun üzerine ise beyaz lif ipi yardımı ile fıstıkların olduğu aralarda zincirlerin olduğu güzel bir model oluşturulmuş. Burada sanki bir yelpaze görünümü elde edilmiş.

KILÇIK LİF MODELİ

KILÇIK LİF MODELİ

Lif modelinin en son sıralarında ise yine pembe ve mavi lif ipleri ile fıstıklar yapılarak model tamamlanmış. Lif modelinin yapımı aşamalı olsa da aslında çok basit bir model. Bir günde ortaya harika bir lif modeli çıkartabilirsiniz.

Farklı lif modeli örnekleri için yine sizlere daha önce gösterdiğim lif modellerinin yapımına göz atabilirsiniz. Çeyizleriniz için hazırlık yapıyorsanız değişik lif modellerini sitemizden takip edip şık ve gösterişli bir çeyiz hazırlayabilirsiniz.

Kılçıklı lif modeli yapımını öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KILÇIK LİF MODELİ KILÇIK LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    KILÇIK LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KILÇIK LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.