Kilo Vermek İçin Öneriler


Bayanların çoğu güzel görünmek için iyi bir fiziğe sahip olmak ister. Çoğu kişi genetik özelliklerden yada vücut yapısından dolayı zayıftır. Ama bazıları ise çok fazla yemek yediği yada beslenmesine dikkat etmediği için özellikle kalça, basen ve karın bölgesinde kilo alımına müsait olur. Her zaman düzgün bir fiziğe sahip olmak istiyorsak kendimize zaman ayırmalıyız. Eğer düzgün bir fiziğe sahip değilseniz giydiğiniz çoğu şey size yakışmayacaktır ve bir bayan olarak estetik bir görünümde olmayacaksınızdır. Fakat düzgün bir fiziğe sahip olursanız istediğiniz her şeyi giyersiniz ve bunu güzelce taşırsınız.

saglikli-kilo-vermek

– Öncelikle düzgün fiziğe sahip olmak için sporu günlük bir alışkanlık haline getirmeniz gerekiyor. spor yapan kişiler hem sağlık açısından zinde olur hem de iyi bir görünüme sahip olurlar.
– Tuzu hayatınızdan çıkarın. Fazla tuz tüketimi kilo alımını tetikleyici bir durumdur. Bu yüzden tuz ve tuz içeren ürünlerden uzak durun.
-Çok fazla yağlı yiyecekler tüketmeyin. Kalça ve basen bölgesinde toplanan yağlar bu tarz yiyecekleri tükettiğimiz için ortaya çıkmaktadır.
– Şekerli yiyeceklerden uzak durun. Aşırı şekerli yiyecek, pasta yada çikolatayla kilo almanın en büyük başlatıcısıdır.
-Sebze ve meyve tüketin. Sebze ve meyveler içlerinde bulundurduğu vitamin, mineraller açısından kilo aldırmayan sağlığı koruyan yiyeceklerdir. Bu yüzden ara öğünlerde sıkça sebze ve meyve tüketin.

3 Comments on Kilo Vermek İçin Öneriler

  1. aslında su içerekte ara öğünleri yani atıştırma olayını engelleyerek kilo vermeniz mümkün.

  2. Merhaba öncelikle sitenizde gerçekten çok güzel konular var.. Aslında kilo vermek kilo almak kadar zor bişeydir. Kilo vermek isteyenler şunu bilmeliki sabah kahvaltısını asla yapmamalılar. Eğer sabah kahvalsını yaparlarsa bilmelilerki kilo ve beden küçülmede asla istediği sonuca varamazlar. vede bol bol su içmeliler..

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*