Kırlentler İçin Çiçekli Etamin Örnekleri Resimli

kirlentler-icin-cicekli-etamin-ornekleri-599x415

Kırlentler İçin Çiçekli Etamin Örnekleri Resimli

Kırlentler için harika çiçekli etamin örneklerini sizler için derledik. Evinde etamin el işi kullanmayı seven hanımlara yastık, kırlent ve değişik eşyalarda kullanabilecekleri etamin ve kanaviçe işlemede de kullanabilecekleri çok güzel etamin model ve örnekleri resimli bir şekilde aşağıdadır.

Sitemizde yer alan kanaviçe etamin kategorisinde farklı örnekleri sürekli paylaştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza farklı ve benzer çalışmalar çıkacak. O çalışmalara da ulaşabilir ve yapılışını öğrenebilirsiniz. Kırlentler için çiçekli etamin örnekleri ile ilgili yeni bilgiler gördükçe sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Yeni etamin örnekleri ile yine önümüzdeki günlerde karşınızda olacağım.

 

 

etamin example – exemple Etamin – etamin beispiels

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Kırlentler İçin Çiçekli Etamin Örnekleri Resimli

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*