Kitaptan Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Kitaptan Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kitaptan cüzdan yapılışı ile ilgili sizlere bu yazımızda resimli bir anlatım paylaşacağız. Bu sayede sizlerde evinizde pratik bir şekilde kitaptan cüzdan yapabileceksiniz. Bu tür çalışmaları sevenler için güzel bir örnek hemen aşağıda yer alıyor. Kitaptan cüzdan yapmak için paylaştığımız çalışmayı gizli bölme olarak da kullanabilirsiniz.

Eski kitaptan cüzdan yaparak değişik cüzdanınızla herkesi de şaşırtabilirsiniz. Anlatımlı kolay cüzdan yapma çalışmalarını sitemizde detaylı anlatımlarıyla bulabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı gizli bölme veya gizli kasa mantığıyla da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir1

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir2

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir3

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir4

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir5

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir6

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir7

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir8

kitaptan-cuzdan-nasil-yapilir9

Brieftasche aus dem Buch – wallet from the book – portefeuille du livre – portafoglio dal libro – pung fra bogen – cartera del libro

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*