Kız Bebek Patiği Nasıl Yapılır ?

kiz-bebek-patikleri16-570x415

Kız Bebek Patiği Nasıl Yapılır ?

Yeni doğmuş bir kız çocuğuna mı sahipsiniz? Yada yeni doğum yapmış birisine hediye mi almayı düşünüyorsunuz? Hediyenizi alacak kişinin kız bebeği olduysa, bu yazımızdaki modeller tam size göre… Sizin için bu günkü yazımızda sizlere kız bebek patiğinin nasıl örüleceği ile ilgili anlatımlı video paylaşacağız.

Yine örnek model resimleri ile de yazımızı süsleyeceğiz. Hem anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz. İsterseniz de resimlerden örnekler alabilirsiniz. Evde kolay kız bebek patiği örmek istiyorsanız, sitemizdeki anlatımlı çalışmaları incelemenizi öneririm.

Hemen bu yazımızın altında karşınıza hepsinin anlatımı Türkçe videolu bir şekilde çıkacaktır. Onları da sevecek ve hemen yapmak için eğitime katılacaksınız. Kız bebek patik modeli anlatımlı olarak sitemizde fazlaca yer alıyor. Hepsini incelemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

Patig des Babys – patig de bébé – patig of baby girl

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Kız Bebek Patiği Nasıl Yapılır ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*