KOLAY ABAJUR SÜSLEME FİKİRLERİ

abajur-susleme
abajur-susleme

Abajur nasıl süslenir?

Abajur süsleme çalışmaları evimizi güzelleştiren işlerden birisidir. Evde boş vaktiniz varsa mutlaka bu güzel çalışmayı sizde öğrenip, kendi eviniz için uygulayabilirsiniz. Abajur nasıl süslenir diyenler için daha önce anlatımlı resimler ve videolara sitemizde yer vermiştik. Çok güzel süsleme teknikleri öğrenmiştik.

Kolay abajur nasıl süslenir diyorsanız öncelikle tül, keten parçası, kurdele, boncuk ve bu tür malzemeleri bir araya getirerek çok güzel süslemeler yapabilirsiniz. Abajur süsleme işinde yapıştırıcı ve sprey boya da kullanabilirsiniz. Altta paylaştığımız çalışma da tül parçası ve kurdele şeridi kullanılmış. Sizde daha değişik malzemelere sahipseniz kullanabilirsiniz.

abajur-susleme
abajur-susleme

Abajur süsü yapımında bazen küçücük bir ayrıntı bile yapacağınız süsleme çalışmasını daha güzel hale getirebilir. Özellikle de saman kağıdı veya keten kumaşı türü malzeme varsa bunları da kullanarak süslemenizi daha da özenli hale getirebilir ve güzelleştirebilirsiniz.

Abajur süsleme yöntemleri

Abajur süsü yapılışıyla ilgili çalışmanın detaylı anlatımı video da yer alıyor. Canım anne sitesinin hazırladığı ve derlediği bu güzel çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Öğrenip kendinizce de geliştirerek eve abajur süsleme dışında değişik süs çalışmaları da yapabilirsiniz.

Abajur süsleme çalışmasında adım adım nasıl yapılacağını öğrendikten sonra kendi kendinize değişik süs çalışmaları da yapabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmalarını paylaşmaya devam edeceğim. Bu sayede evimizi güzelleştirmeyi daha kolay ve pratik bir şekilde öğreneceğiz hanımlar. Kendinize iyi bakın.

kaynak : https://www.youtube.com/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*