KOLAY AJURLU KABARTMALI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

KOLAY AJURLU KABARTMALI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM
Kolay-Kabartmali-Ajurlu-Orgu-Modeli-Yapimi

Ajurlu kabartmalı kolay örgü modeli yapımı

Ajur örgü modelinin farklı modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Daha önce değişik örgü işlerinde kullanabileceğinizi ajur örgü modeli çeşitlerini sizlere göstermiştim. Bugünde sizlere yine ajur modeli ile yapılan yapımı oldukça basit ve şık bir modelin detaylı yapım aşamasını videolu anlatım olarak sunmak istiyorum.

Kış ayları yaklaşırken yeni örgü işi yapmak isteyenler için farklı örgü modellerini ve örgü örneklerini ilerleyen günlerde sizlere sunmaya devam edeceğim. Bugün sizlere göstermek istediğim modelin adı kolay ajurlu kabartmalı örgü modeli olacak.

KOLAY AJURLU KABARTMALI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM
KOLAY AJURLU KABARTMALI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Ajurlu kabartmalı örgü modeli hem yazlık hem de kışlık örgü işlerinde kullanılabilecek bir model. Burada örnek anlatımda orta kalınlıkta bir örgü ipi kullanılarak model yapılmış ve çok şık olmuş. Kış aylarında kullanılabilecek olan örgü işleri için bu tarz bir ip kullanabilirsiniz.

Bu model ile hem kendiniz için kazak, hırka, bluz yapabileceğiniz gibi hem de çocuklarınız için kazak, hırka, ceket, süveter gibi örgü işleri yapabilirsiniz.

Kolay ajurlu kabartmalı örgü modeli yapımı oldukça basit bir model. Şiş ile örgü örmeyi bilenler modelin yapımını kolaylıkla öğrenebilir. Şiş örgüsünü yapmaya yeni başlayanlarda videodaki anlatıma dikkat ederlerse kolayca modelin yapımını öğrenebilirler. Burada direk ilmek alınmış ve modelin kurulumuna geçilmiş. Siz dilerseniz yapacağınız örgü işine göre önce lastik örebilirsiniz.

Kolay ajurlu kabartmalı örgü modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak:https://www.youtube.com/channel/UC7zzjn3dP3AIcWbUFiQrZIA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*