KOLAY AYAKKABI KALIBI ÇIKARTMAK


Kolay ayakkabı kalıbı çıkartmak için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanarak sizde ayakkabı kalıbı çıkartmayı öğrenebilirsiniz. Adım adım ayakkabı kalıbı çıkartmak için paylaştığım örnekte ki gibi sizde kısa sürede yapıp, çeşit çeşit kalıplar çıkararak güzelce kullanabilirsiniz.

Kolay ayakkabı kalıp örneklerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kolay ayakkabı kalıbı çıkararak örgüyle buluşturabilir ve güzel ayakkabılar ortaya çıkarabilirsiniz. Adım adım ayakkabı kalıbı çıkarıp örgüyle harika ayakkabılar üretebilirsiniz.

Anlatımlı örgü ayakkabı yaparken kalıptan yararlanarak taban kısmının üstüne örgüye başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-ayakkabi-kalibi-cikartmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*