KOLAY BAYKUŞ YASTIK YAPMAK


Kolay baykuş yastık yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Baykuş şeklinde yastıklarınızın olduğunu düşünsenize… evde hem görüntü olarak sevimli bir dekor oluşturmuş olursunuz. Hemde evinize gelenleri bu tür baykuş yastık modeli ürünleri ile şaşırtabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kumaştan baykuş çanta yapmak için daha önce aynı benzer bir çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay yapılan çanta çalışmaları ile sizde kısa sürede harika yastıklar yapabilirsiniz.

Baykuş şeklinde yastık yaparak evinizi güzelleştirebilir ve dekoratif anlamda değişik yastıklarla evinize gelenleri de hayretler içinde bırakabilirsiniz. Bu güzel çalışma için paylaşılan taslaktan yararlanarak harika baykuş yastıklar yapabilirsiniz.

Baykuşlu yastık yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Hem oyun oynarlar. Hem de evinizi yada çocuk odasını güzelleştirmede kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-baykus-yastik-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*