KOLAY BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK


Kolay boncuklu bileklik yapmak için daha önce ki paylaştığım çalışmalara benziyor. Bu yazımda iğneden kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizdeki malzemelerle kolaylıkla yapabilirsiniz.

İp ve iğne gerekli olan çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi de belirtmek isterim. Kolay adımlar sayesinde sizde boncuklu bileklik yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde giyebilirsiniz.

Kolay boncukla bileklik yapmak için resimli anlatımda ki adımları takip edin ve aynısını yapın. Benzer çalışmaları ise altta bulabilirsiniz.

Sitemizdeki takı kategorilerinde daha farklı anlatımlar ve örnek çalışmalara ulaşabileceğinizi de unutmayın. Şimdi sizleri kolay boncuk bileklik modeli yapmak için çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-boncuklu-bileklik-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*