KOLAY BÜKME TOPUZ SAÇI

kolay-bukme-topuz-saci
kolay-bukme-topuz-saci

Kolay bükme topuz yapımı

Kolay bükme saç modelini topuz şeklinde nasıl yapılacağını gösteren güzel bir çalışma ile güne merhaba diyoruz her zamanki gibi. Bu gün güzel ve mutlu hissedin bayanlar. Artık kendi saçımızı kendimiz yapacağız. Yok öyle büyük paralar verip saatlerce sıra beklemek. Artık öğrenecek ve kendimiz kendi saçımızı yapacağız.

Bu gün örnekte görüldüğü üzere kolay bükme topuz modeli yapılışını adım adım öğrenip yapmaya çalışacağız. Yine anlatımlı örnek bir video paylaşımında bulundum ki, yardıma ihtiyaç halinde hemen onu izleyerek topuz kısmını nasıl yapabileceğinizi görelim.

Kolay topuz saç modeli yapılışıyla alakalı daha önce de bahsettiğimiz birçok örneği sitemizde hemen altta veya arama kutusundan arayarak bulabilirsiniz. Şimdi geçelim resimli anlatıma neler yapılmış görelim hazır mısınız?

kolay-bukme-topuz-saci
kolay-bukme-topuz-saci

Saç modelini adım adım sadece 4 adım tamamlayarak 10 dakika içinde kendinize yada çocuğunuza yapabilirsiniz. Çocuklar okula giderken yeni ve farklı saç modeli ile gitmek isterler. Yada siz dışarı çıkacağınız zaman şirin ve sempatik bir saç modeli ile çıkmak isteyebilirsiniz.

video kaynak : https://www.youtube.com/user/merveozkaynak

Anlatımlı videoda topuz süngeri kullanarak yapılan saç örneğini görebilirsiniz. Bükme topuz saç modeli benzerlerini daha önce paylaşmamıştım. Ama topuz örneklerine ulaşabilirsiniz. Güne güzel başlamak ve saçınızı değişik yaparak sinerjinizi artırabilirsiniz.

Topuz bükme modeli

Topuz saç modellerini kolayca kendiniz yada birisinin yardımı ile hemen yapabilirsiniz. Anlatımlı saç modellerine ulaşacağınız sitemizde daha fazla örneğe kolayca ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan saç örneklerini sizde kendinize yada sevdiğiniz kişilere çocuklarınıza uygulayarak güne güzel başlamalarını sağlayabilirsiniz. Güzel saç modelleri ile tekrar görüşmek dileğiyle.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*