Kolay Çanta Yapılışı Resimli Anlatımlı


Kolay Çanta Yap

Evinizde kolay bir şekilde şirin ve güzel çantalar yapabilirsiniz. Resimli anlatımda olduğu gibi… Keçe veya bir deri parçası kullanarak, resimli anlatımda gösterildiği gibi aşamaları geçebilir ve sizde evinizde el yapımı çantalar yapabilirsiniz.

Keçe veya kauçuk malzemesi kullanılarak yapılan bu kolay çantayı sizde evinizde zorlanmadan kolayca yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çanta yapmaya karar verdiğinizde büzüştürerek dikeceğiniz bir kumaş parçası bulmak.

Daha sonra el marifeti isteyen bu güzel çanta çalışmasını zorlanmadan kolayca resimli anlatımdaki gibi yapmak. İnanın zorlanmadan keyif alarak yapacağınız güzel bir çalışma.

Benim çok hoşuma gitti ve ilk fırsatta yapıp sizlere sosyal medyadan resimlerini atacağım. Düşündüğüm renk ise yeşil. Buyurun anlatıma ;

kolay-canta-yapilisi
kolay-canta-yapilisi

Yapılan çalışmada kurdele kısmı kullanılmış. Ben o kısma şerit geçirmeyi veya satın alacağım bir süsü dikmeyi düşünüyorum. Bu sayede çanta çok orijinal bir görünüme de kavuşmuş olacak.

İnanın hanımlar bu tür şeyleri görüyoruz hemen yaparız diyoruz ama işe koyulunca inanın çok basit olmadıklarını görüyoruz.

Önerdiğim bir çalışma ve kesinlikle denemenizi istiyorum. Şimdiden kolay gelsin. Takıldığınız yer olursa yorum yazmaktan çekinmeyin, ben cevaplamaktan asla çekinmem. Saygılar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*